Image
IT Support Services

Алюмінієві Двері

Віконно-дверна система ZT69 вкомплектована поліамідним термомостом 24 мм і має базову глибину 69мм для рами і 77,5мм для стулки. Мінімальна видима сторона рами складає 45 мм. 

Можливе застосування двох типів порогів: з терморозривом і без терморозрива. Як заповнення в конструкціях цієї серії використовуються склопакети та інші заповнення (композитні матеріали, сендвіч-панелі), товщиною 24 – 50 мм.

Можлива додаткова комплектація москітними сітками, відливами, підвіконниками та захисними ролетами.

divider

Сучасність. Алюмінієві світлопрозорі конструкції є найбільшим сучасним типом конструкцій, що застосовується при будівництві різних будівель. Завдяки його легкості, міцності та стійкості до корозії алюміній є ідеальним матеріалом виготовлення світлопрозорих конструкцій будь-яких форм і розмірів.

Функціональність. Ми використовуємо надійну фурнітуру торгових марок GU (Німеччина), Fapim (Італія), Stublina (Сербія), CVL (Іспанія). Ущільнювальні елементи виготовляються з довговічною і зносостійкої гуми на основі етиленпропіленового каучуків (EPDM). Алюмінієві профілі покриваються методом порошкового фарбування в будь-який колір, і покриттями, що достовірно імітують текстуру дерева. Вони демонструють стійкість до механічних впливів, перепадів температур, агресивних середовищ, тому фарба не вицвітає протягом десятиліть.

Безпечність. У зв’язку з тим, що сам алюміній та порошкове фарбування профілю не виділяють шкідливих речовин при експлуатації, обслуговуванні, обробці миючими та дезінфікуючими засобами, а також не горять, алюмінієві системи рекомендовані для встановлення в школах, дошкільних закладах, розважальних, медичних закладах та громадському харчуванні.

Унікальність. У конструкцій, що виготовляються з алюмінієвих профілів, набагато менше технічних обмежень, ніж у дерев’яних і металопластикових вікон. У місцях, де потрібні великі площі скління з підвищеними вимогами до міцності та довговічності (ділянки загального користування, розстібні, розсувні, верхньо- та центральнопідвісні види відкривань) альтернатив алюмінієвим конструкціям практично немає. Розстібні, розсувні алюмінієві двері (з ручним або автоматичним приводом), маятникові, типу «гармошка» існують теплі та холодні. Вони можуть бути адаптовані до інших алюмінієвих систем — глухих віконних або фасадних, утворюючи вхідні та тамбурні групи. 

Популярність. Сфера застосування розширюється з кожним роком: вхідні, тамбурні засклені групи, фасадне скління, вітрини, офісні перегородки, скління веранд та балконів, зимові сади, скляні дахи – далеко не повний перелік застосувань, де алюміній показує себе найкращим чином.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.