Image
IT Support Services

Вікна ПВХ

Компанія «Стройсервіс» пропонує Вікна ПВХ від провідних виробників 5-ти та 6-ти камерних профілів Framex та Aluplast. Від української марки Framex у виробництві налічуються віконні профілі Framex 71, Framex 71 Антрацит і Framex 58. Від німецької марки Aluplast — Aluplast IDEAL 4000, IDEAL 8000 та smart-slide. 

Всі продукти, що виробляються фірмою з металопластику, комплектуються фурнітурою VHS виробництва Туреччини, або Siegenia виробництва Німеччини. 

divider

Широкий асортимент вікон. Ми готові запропонувати великий вибір вікон різних форм і розмірів : прямокутних, трикутних, трапецевидних, арочних і багатоугольних. Завдяки кольоровій ламінації можна досягти будь-якого бажаного ефекту продукту, що буде гармонувати з оздобленням будинку.

Екологічний профіль. Безсвинцева рецептура. Профілі, які використовуються у наших вікнах, відповідають усім стандартам і дозволяють довше протистояти негоді, зберігаючи зовнішній вигляд.

Багатофункціональність. Вибирайте тип вікна для встановлення залежно від потреб. Теплозберігаючі вікна підтримують комфортну температуру в 2 рази ефективніше за звичайні і допомагають економити на опаленні. Сонцезахисні вікна роблять житло прохолодніше влітку та приховують приміщення від сторонніх очей. Шумоізоляція дозволить насолоджуватися тишею поблизу скупчень людей та транспорту.

Довговічність, надійність, заводська гарантія.

Сучасні технології виробництва. Висока якість досягається за допомогою використання новітніх технологій, якісної системи контролю на всіх етапах виробництва та кваліфікованих фахівців, задіяних при виготовленні та встановленні вікон.

Відмінний сервіс та мінімальні терміни.

Приємні ціни від виробника вікон.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.