Image
IT Support Services

Двері ПВХ

Компанія «Стройсервіс» пропонує Двері ПВХ від провідних виробників 5-камерних профілей Framex та Aluplast. Від української марки Framex у виробництві налічуються дверні профілі Framex 71, Framex 71 Антрацит і Framex 58. Від німецької марки Aluplast — розсувні двері smart-slide 70 мм.

Всі вироби, що виробляються фірмою з металопластику, комплектуються фурнітурою VHS виробництва Туреччини, або Siegenia виробництва Німеччини.

divider

Металопластикові двері поділяються на балконні та вхідні. Виготовляються вони з різного профілю та фурнітури. Існує безліч матеріалів для заповнення.

Балконні. Найпопулярніші серед  металопластикових дверей. Одно- або двокамерний склопакет гарантує надійний захист від несприятливих погодних умов, як холод і вітер. Найприємнішою ознакою балконних дверей з. металопластику є запобігання проникненню шуму з вулиці. Додатково такі двері можна оснастити протизламними замками, системою вентиляції, повісити жалюзі або москітну сітку. Сам процес монтажу, який включає демонтаж старих дверей та встановлення нових, не займає більше одного дня. Надалі догляд за такою конструкцією не становить труднощів, а ремонт для них потрібний вкрай рідко.

Вхідні. Металопластикові двері, які встановлюються як вхідні, мають високу якість і підвищену надійність. Їх основна функція — це захист від посторонніх та непогоди. Існує функція застосування спеціальних запірних механізмів, 5-ти пунктних замків; також легко можна встановити додаткові засувки та електричні приводи відкривання.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.