Image
IT Support Services

Розсувні Системи

Компанія «Стройсервіс» пропонує дві системи розсувних дверей:

  1. Smart-slide 70 мм від німецької марки Aluplast/
  2. Підйомно-розсувні двері від української марки Framex 71.

Обидві системи комплектуються фурнітурою ROTO або Siegenia виробництва Німеччини.

divider

Унікальність. Особливий вид конструкцій, які знаходять застосування при склінні балконів, веранд, зимових садів, як офісні перегородки, популярні при склінні садових альтанок. Їхня особливість у тому, що стулки в них переміщуються в площині вікна по напрямних, аналогічно шафам купе.

Функціональність. За бажанням замовника вироби можуть бути виготовлені різної конфігурації, розмірів, кольору профілю та заповнення. Розсувні системи комплектуються фурнітурою, автоматикою, електромеханічними замками, захисними ролетами, жалюзями, протимоскітними сітками, відливами, нащільниками тощо. Завдяки профілю Aluplast smart-slide 70 мм з технологією Multifalz, можна додатково вклеїти склопакет, який покращить міцність всієї конструкції.

Зручність. Суцільне блокування стулки по периметру забезпечує надійність, і, водночас, розсувні двері прості в експлуатації завдяки легкому ковзанню стулки в рамі. У повсякденному використанні ви одразу помітите переваги даної розробки — більше не потрібно докладати зусилля для відкриття та закриття стулки.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.