Image
IT Support Services

Алюмінієві Вікна

Віконно-дверна система ZT69 вкомплектована поліамідним термомостом 24 мм і має базову глибину 69мм для рами і 77,5мм для стулки.

Можливе застосування двох типів порогів: з терморозривом і без терморозрива. Як заповнення в конструкціях цієї серії використовуються склопакети та інші заповнення (композитні матеріали, сендвіч-панелі), товщиною 24 – 50 мм.

Пропонуємо алюмінієві вікна з спеціальної системи Люкс MINI. Вага готової конструкції зменшена, а міцність профілів залишається незмінною. 

Можлива додаткова комплектація москітними сітками, відливами, підвіконниками та захисними ролетами.

divider

Сучасність. Алюмінієві світлопрозорі конструкції є найбільшим сучасним типом конструкцій, що застосовується при будівництві різних будівель. Завдяки його легкості, міцності та стійкості до корозії алюміній є ідеальним матеріалом виготовлення світлопрозорих конструкцій будь-яких форм і розмірів.

Функціональність. Алюмінієві профілі покриваються методом порошкового фарбування в будь-який колір, і покриттями, що достовірно імітують текстуру дерева. Вони демонструють стійкість до механічних впливів, перепадів температур, агресивних середовищ, тому фарба не вицвітає протягом десятиліть.

Унікальність. У конструкцій, що виготовляються з алюмінієвих профілів, набагато менше технічних обмежень, ніж у дерев’яних і металопластикових вікон. У місцях, де потрібні великі площі скління з підвищеними вимогами до міцності та довговічності, альтернатив алюмінієвим конструкціям практично немає. 

Популярність. Сфера застосування розширюється з кожним роком: вхідні, тамбурні засклені групи, фасадне скління, вітрини, офісні перегородки, скління веранд та балконів, зимові сади, скляні дахи – далеко не повний перелік застосувань, де алюміній показує себе найкращим чином.

Надійність

Надійність

Ми надаємо якісні, точні та етичні послуги з нашим експертним персоналом. Компанія "Стройсервіс" застосовує швидкі та надійні методи для вашого бренду.

Лояльність

Лояльність

Наше виробництво триває до завершення роботи. Ми встановлюємо міцні та довгострокові відносини з усіма компаніями, з якими співпрацюємо.